Card title

Some quick example text to build on the card title and make up the bulk of the card's content.

Button

Card title

Some quick example text to build on the card title and make up the bulk of the card's content.

Button

Süpriz Hediyeler ve Oyuncaklarla Dolu Büyük Köpek Kulübü Kutusu, Namıdiğer B.K.K. Kutu Çok Yakında Sizlerle! Duyurularımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Son Eklenen İçerikler

Büyük Köpek Kulübü Önemsiyor!

Gelin, Barınaklardaki ve Sokaklardaki Çaresiz Köpekler İçin Siz De Bağış Yapın. Yapacağınız Bağış Tutarı Ne Olursa Olsun Küçük Dostlarımızın Kalbinde Kocaman Bir Yere Sahip Olacaktır. Detaylar İçin Tıklayın

Büyük Köpek Kulübü'nde neler var?

buyukkopekkulubu.com find here section photo 1

Büyük Köpek Kulübü'nün asıl amacı, köpek barınaklarında bulunan köpeklerin daha iyi şartlarda yaşabilecekleri evlere kavuşmalarını ve deneyimli veya ilk kez köpek sahibi olacak kişilerin, köpeklerini daha mutlu edebilmeleri için onlar hakkında önemli bilgilerle donatılmalarını sağlamaktır.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 2

Büyük Köpek Kulübü, 1500'den fazla köpek ırkı hakkında karakter, sağlık, boy ve kilo, beslenme, eğitim, egzersiz, kürk rengi ve genel bakım gibi birçok konuda detaylı bilgi veren Türkiye'nin en büyük online köpek ansiklopedisidir.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 3

Bağış yaparak sahipsiz köpekleri mutlu etmek ister misiniz? Büyük Köpek Kulübü ailesi olarak, yapılan bağış tutarlarını eş zamanlı olarak sitemizde paylaşıyor ve toplanan bağışlarla her ay sonu barınakları ziyaret ederek mama yardımında bulunuyoruz. Videolarımızı takip edin!

buyukkopekkulubu.com find here section photo 4

Bloglar, Büyük Köpek Kulübü'nün en önemli parçalarından biridir. "Köpekler hapşırır mı" ve "köpeğim kusuyor acaba ciddi bir şey mi var" gibi ilk kez köpek sahibi olduğumuz zamanlarda arayıp bulamadığımız veya "sorsam saçma gelir" diye sormaya çekindiğimiz türdeki sorular da dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her şeyi bloglarımızda bulabilirsiniz.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 5

Güvenli ve rahat alışveriş için ideal yerdesiniz. Büyük Köpek Kulübü, gönderilen ürünlerinde hasarsızlık sözü veriyor. Paketleme ve kargo süreçleri video ve resimlerle desteklenir. Kaliteli ürünler, köpek modellerimiz tarafından sergilenir ve böylelikle ürünlerin gerçek boyutları hakkında fikir sahibi olmanız sağlanır.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 6

Türkiye'nin en büyük köpek hastalıkları ansiklopedisini inceleyebilir ve köpeğinizin veya sahip olmak istediğiniz köpek ırkının potansiyel hastalıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çoğu hastalığı veya rahatsızlığı önceden bilmek, karşılaşmanız halinde daha sakin kalmanızı ve ne yapmanız gerektiğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 7

Çekiliş var! Büyük Köpek Kulübü, her ay yapılan çekilişlerle sadık üyelerine 12 ila 15 kg mama hediye ediyor! Hediye mamasını teslim alan üyelerimizden sevimli köpekleriyle birlikte kısa br video mutlaka bekliyoruz!

buyukkopekkulubu.com find here section photo 8

Köpeğiniz için eş bulmak mı istiyorsunuz? Dostunuzdan ayrılmak zorundasınız ve sahiplendirmeye mi ihtiyacınız var? Yeni bir köpek sahiplenmek mi istiyorsunuz? O halde sizi Büyük Köpek Kulübü ilanlarını incelemeye davet ediyoruz.

buyukkopekkulubu.com find here section photo 9

Bakıcı olabilir veya bakıcı bulabilirsiniz. Bakıcılar, köpek otellerine göre daha düşük ücretlerle köpeğinize bakabilecek ve lokasyon olarak size daha yakın kişilerdir. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan ulaşım problemlerinin önüne geçebilir ve köpeğinizin hastalık kapma ihtimalini %0.1 oranında tutabilirsiniz.