Neden İki Farklı Kutu?

Premium kutularda bulunan oyuncak daha dayanıklı malzemelerden üretilmiş genellikle ithal ürünlerdir. Standart kutularda bulunan oyuncak ise bütün evcil hayvan mağazalarında satılan ürünler gibi genellikle Çin merkezlidir. Her iki kutu da köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir ancak güçlü çenelere sahip orta, büyük ve dev ırk köpekler için premium kutular önerilr.

Kutuların İçinde Neler Var?

Kutuların içinde köpeğinizin yalnızca gerçekten ihtiyacı olabilecek şeyler var. Neler olmadığını saymak belki de daha iyi olacakır. Örneğin; köpeğinizin tek ısırıkta parçalayabileceği düşük kaliteli peluş oyuncaklar yok veya ilk seferinde heyecanlanarak ilgi duyacağı ve sonraki günlerde yüzüne bile bakmayacağı türden eşyalar yok.

Köpeğim İçin Doğru Kutuyu Nasıl Seçerim?

Doğru kutu seçimi başta size, sonrasında köpeğinize bağlıdır. Tercihinize göre premium veya standart kutulardan birini seçebilirsiniz. Önerimiz, oyuncak(toy) ve küçük ırk köpekler haricinde premium kutu tercih edilmesidir.

Ne Zaman Sipariş Verebilirim?

Çok yakında B.K.K. Kutu sizlerle olacak ancak doğru ve kaliteli ürünlerin analizleri için çok kısa bir zamana daha ihtiyacımız var. Duyurularımızı takip etmeyi unutmayın!

B.K.K. Kutular