Büyük Köpek Kulübü Sosyal Sorumluluk Projesi

Büyük Köpek Kulübü önemsiyor! Bu motto ile yola çıktık ve bu şekilde bilinip hatırlanmak istiyoruz. Elde ettiğimiz gelirin belirli bir kısmını sokak hayvanlarına ve barınaklara yardım etmek için kullanıyoruz.

Ne Yapıyoruz?
Elde ettiğimiz gelirin bir kısmıyla birlikte kullanıcılarımızdan gelen bağışlar sayesinde barınakların çeşitli ihtiyaçlarını (mama, ilaç v.b.) karşılamalarına yardımcı oluyor, büyük şehirlerin ücra köşelerine terk edilmiş köpeklere yiyecek götürüyoruz. Son zamanlarda çeşitli mecralarda okuduğumuz haberlerden (X barınağına bağışlanan açılmamış mamanın alıcılara satılması) dolayı bu konuda çok titiz davrandığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Bizim ve daha da önemlisi sizin bağışlarınızı korumak bizim başlıca görevimiz.

Bağış Sistemine Nasıl Güvenebilirim?
Günümüzün en büyük tereddütlerinden biri, yapılan bağışların gerçekten yerine ulaşıp ulaşmadığıdır. Açıkcası bu konudaki tereddütlere bizler de sahibiz. Tereddütleri ortadan kaldırmak için her şeyin şeffaf olması konusunda çaba gösteriyoruz. Peki, bu şeffaflığı nasıl sağlıyoruz?

 • Yapılan bağışların miktarı haftalık olarak Büyük Köpek Kulübü Önemsiyor sayfasında görüntüleniyor. Şu an için işleyişi günlük olarak aktarabileceğimiz bir sisteme sahip değiliz ancak yapılacaklar listesinin en başında bu iş geliyor.
 • Bağış yapan kişiler isterse isimlerinin ve yaptıkları bağışların listede görüntülenmesini sağlayabilirler. Bağış yapılacak ödeme ekranında isminizin ve bağış miktarınızın görüntülenmesi için kutucuğu işaretlemeniz yeterlidir.
 • Her ayın sonunda, toplanan bağışlarla alınan mama, ilaç v.b. her ürünün faturası siteye yüklenerek arşivlenir. Kullanıcılar diledikleri zaman geçmiş dönem faturalarına göz atabilirler. Faturalarda her ürünün fiyatı görülebilir, böylece ürünlerin piyasa fiyatlarına göre yüksek alınıp alınmadığı takip edilebilir.
 • Her ay sonunda, toplanan bağışlarla yapılan barınak ziyaretleri veya sokak hayvanlarına yardım gibi etkinlikler youtube kanalımızdan yayınlanır. Videolarımızı izleyerek ne gibi işler yaptığımızı takip edebilirsiniz.
 • Nasıl Bağış Yaparım?
  Sosyal sorumluluk projesine destek olmak için Büyük Köpek Kulübü Önemsiyor sayfasına giderek, sayfada bulunan talimatlar doğrultusunda bağış yapabilirsiniz.

  Alışveriş yaptığınız sırada da bağış yapabilmeniz mümkün. Satın almak üzere olduğunuz ürünlere ek olarak, sepetinizde göreceğiniz "bağış yapmak istiyorum" kutucuğunu işaretleyerek bağış miktarınızı belirleyebilirsiniz.

  Ne Kadar Bağış Yapabilirim?
  Bağışlar için 5 TL alt limit dışında herhangi bir limit bulunmamaktadır.

  Ay Sonu Yapılan Etkinliklere Katılabilir Miyim?
  Kesinlikle evet! Büyük Köpek Kulübü olarak aile olmayı benimseyen bir yapıya sahibiz. Yola çıkarken amacımız buydu ve bunu gerçekleştirmek için sizlere ihtiyacımız her zaman var!

  Harekete Geçme Zamanı

  Bağış Sistemimiz Tamamen Sizlerin Denetimi Altında.

  Bağış yapın, ziyaretlerimizde bize katılın ve bu anlamlı duyguyu hep birlikte yaşayalım

  Projeyi siz de sahiplenin. Birlikte karar vereilim, birlikte hareket edelim

  Bağışlarınız ile neler yapıldığını görmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

  Sitemizden alışveriş yaparken "Bağış Yap" kutucuğunu işaretleyerek bağış yapabilirsiniz

  Mama Bağışlamak İstiyorum
  TL Bağışla

  Toplam: 75,00 TL


  Güncel Durum


  245 Kg Bağış Yapılan Mama Miktarı

  2020 Yılındaki Toplam Mama Bağışıdır.

  245 Kg Bağış Yapılan Mama Miktarı

  2020 Yılındaki Toplam Mama Bağışıdır.

  Eylül 2019 Bağışları


  Ti** Ni*** - 100 TL - 19.09.2019
  Jh*** Wa** - 10 KG - 18.09.2019
  R** St*** - 20 KG - 17.08.2019
  Ne*** St*** - 30 TL - 16.08.2019
  He*** Kv*** - 20 KG - 15.08.2019
  Br**** Kh*** - 20 KG - 14.08.2019
  Ga***** An*** - 300 TL - 113.08.2019
  Toplam: 245 Kg

  Geçmiş Dönem Bağışları


  2019 - Eylül 1200 TL
  2019 - Ağustos - 1500 TL
  2019 - Temmuz - 1350 TL
  2019 - Haziran - 3110 TL
  2019 - Mayıs - 2240 TL
  2019 - Nisan - 2110 TL
  2019 - Mart - 1300 TL
  Toplam: 6.275,00 TL.