main-product

Rahat Nefes Alın

Sağlıklı Ve Rahat Nefes Almanıza Yardımcı
Bitkisel Ekstraklar İçeren Çiğnenebilir Pastil

SATIN AL Videoyu İzle
single-product
single-product

22.20

mg

Bayır Turpu

800

μg

Kakule

26

mg

Meyan Kökü

400

μg

Mür

Bayır Turpu

Özellikle müzminleşen öksürüğünüze iyi gelir, bunun yanı sıra iyi bir balgam söktürücüdür. Solunum sistemi rahatsızlıkları, bronşiyal astım ve nezle için kullanabilirsiniz. Sodyum, magnezyum, kalsiyum ve C vitamini açısından zengin olup, verdiği enerji ile vücudunuzun daha canlı ve dinamik olmasını sağlar. Antibiyotik özelliklere sahip olduğundan grip ve yüksek ateşin iyileştirilmesinde de etkilidir.

Kakule

İyi bir antibakteriyel olup, ağızdaki bakterilerle mücadele ederek onları yok eder ve hoş kokusu ile ağız kokusunu önler. Bu sayede ağızdaki mikropları azaltarak diş çürümesi ve diş eti kanamalarını da en aza indirebilirsiniz. Özellikle boğaz yumuşatmada etkilidir ve solunum sistemini rahatlatarak boğaz iltihabına bağlı öksürüğün giderilmesine destek olur. Ayrıca iyi bir nefes almak, mukozaları çözmek için de kakuleden faydalanabilirsiniz.

breathwell

Meyan Kökü

İçerdiği kumarin bileşeni vücuttaki iltihaplı hücreleri kısa sürede temizler. Böylece kış aylarında artan ses kısıklığı, boğaz ağrısı, balgam ve kuru öksürük gibi rahatsızlıklardan korunabilir, üst solunum yolu hastalıklarına yakalanma riskinizi azaltabilirsiniz. Ayrıca ağız içi yaralarınız, fazla mide asidiniz ve bağırsaklarınızda oluşan parazitler için de meyan kökü kullanabilirsiniz.

Mür

Antimikrobiyal özelliği bulunan mür ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve mikropların çoğalmasını engelleyerek vücudunuzu enfeksiyonlardan koruyun. Mür sayesinde öksürük, bronşların tıkanıklığı ve soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarına karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca nefes darlığını hafifletmek, ses kısıklığını iyileştirmek ve burun tıkanıklığını açmak için de mürden faydalanabilirsiniz.

 • real man

  Rahat Nefes Alın

  Her şey bir nefesle başlar. Sağlıklı nefes almanın öneminin bilincinde, sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz breathwell ile tanışın.

 • real man

  Kolay Çiğnenebilir Form ve Mükemmel Tat

  Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen formu sayesinde kolayca çiğnenebilir, dişlere yapışmaz ve zarar vermez. İçeriğindeki bitkisel lezzetlere ek olarak mentol ile ferahlık sağlarken böğürtlen ve doğal ıhlamur aroması ile size mükemmel bir tat sunar.

 • real man

  Şeker, Glüten ve Palm Yağı Yok

  Breathwell'in formülünde şeker, glüten veya palm yağı yoktur. Bitkisel içeriğe sahip olup içeriğinde size zarar verebilecek herhangi bir madde yer almamaktadır.

 • real man

  Özel Ambalaj

  Blister ambalaj, hava almasını engeller ve breathwell'i her kullanımda taze olarak tüketmenizi sağlar.

previous
next
Bayır Turpu Ekstraktı

Bayır Turpu Ekstraktı 22,20 mg

Antibiyotik özelliklere sahiptir; sodyum, magnezyum, kalsiyum ve C vitamini açısından zengindir. Vücudun daha canlı ve dinamik olmasını sağlayarak enerji verir, grip ve yüksek ateşin iyileştirilmesinde etkilidir. İyi bir balgam söktürücü olması sayesinde üst solunum sistemindeki mukustan kurtulmaya da destek olur.

Frenk Üzümü Ekstraktı

Frenk Üzümü Ekstraktı 13,40 mg

Yüksek C vitamini içeriği ile antioksidan özellik gösteren frenküzümü vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı mücadelede yardımcı olur. Ateş düşürücü özelliği vardır, terleyerek vücuttan zararlı maddelerin atılmasına katkı sağlar ve vücuda rahatlık verir.

Hiyalüronik Asit

Hiyalüronik Asit 15 mg

Vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. En önemli faydalarından biri bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Aynı zamanda ses kısıklığına iyi gelir ve tahrip olmuş ses tellerinin iyileşme sürecine de katkı sağlar.

Kakule Yağı

Kakule Yağı800 μg

Solunum rahatsızlık belirtilerinin hafifletilmesine destek olur. Akciğerlerin içindeki kan dolaşımını artırır. Özellikle boğazı yumuşatmada etkilidir. Solunum sistemini rahatlatarak boğaz iltihabına bağlı öksürüğün giderilmesine yardımcı olur.

Meyan Kökü

Meyan Kökü Ekstraktı26 mg

Antienflamatuar özelliği sayesinde boğaz ağrısı ve öksürüğe iyi gelir, solunum sistemini temizler, bunun yanı sıra iyi bir balgam söktürücüdür. Karaciğeri korur ve destekler. Virüs kaynaklı karaciğer hasarında önleyici ve koruyucudur. Kronik yorgunluk ve kırgınlık belirtilerini azaltır, enerjiyi artırır ve bitkinliği giderir.

Mürrisafi Yağı

Mürrisafi Yağı 400 μg

Soğuk algınlığı ve akciğer bronşlarının tıkanıklığı gibi üst solunum yoluyla ilgili bazı hastalıkların tedavisinde yardımcıdır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudu enfeksiyonlardan korur. Antibakteriyel özelliği sayesinde ağız içi yaraların oluşmasını engeller. Bunun yanı sıra sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkisi de vardır.

Tarçın Yağı

Tarçın Yağı1,40 mg

Kalsiyum ve demir açısından zengindir ve yüksek oranda antioksidan özelliği taşır. Boğaz ağrısı ve boğaz tıkanıklığı belirtilerinin hafifletilmesine destek olur. Solunum yolu mikolojisine yol açan mantarların yok edilmesinde de yardımcıdır. Bunun yanı sıra doğal öksürük kesicidir.

Vitamin C

Vitamin C 32,40 mg

Vücut tarafından demir mineralinin emilmesine olanak tanır, böylece vücudun enfeksiyonlara karşı direncini güçlendirerek grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı vücudu korur. Grip şiddetini hafifletir, iyileşme süresini yetişkinlerde %8, çocuklarda ise %14 oranında azaltır. Ayrıca vücudun virüslere karşı mücadele etmesini de sağlar.

Kidmins Beta GlukanBreathwell Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylıdır

Breathwell Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylıdır

İçeriğinde en kaliteli bitkisel ekstraklar ve vitaminler kullanılarak üretilmektedir.

Kidmins Beta GlukanSeçkin Eczanelerde

Breathwell seçkin eczanelerde satılmaktadır. Lütfen eczacınızdan talep ediniz.