Güvenlik ve Gizlilik


Güvenlik
SSL dijital güvenlik sertifikamız, dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan Comodo Group tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikamız 128 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, mothersmart.com.tr’den alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mothersmart.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler mothersmart.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemimizde bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.


Ayrıca, sunucu güvenliği kötü amaçlı girişimlere yönelik Firewall(Güvenlik duvarı) sistemleri ile engellenmekte ve bu girişimleri Uzman Bilgi Sistemleri ekibi tarafından 7/24 takibatı yapılmaktadır.

Gizlilik
Alışveriş süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres, bebek/çocuk yaş, vs.) talep etmekteyiz. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgiler, üyelerimizin profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik "üye sınıflandırma" çalışmaları için sadece Biosmart bünyesinde kullanılmaktadır. Biosmart’tan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Biosmart bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


Biosmart, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! Biosmart’a verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.