Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Günümüzde akıllı telefon ve tabletler hemen hemen herkesin çantasında, evinde yanı başında bulunmaktadır. Mobil uygulama, tablet ve akıllı telefon gibi kullanılan ürünlerin markasına göre kodlanan ve tasarlanan yazılımlardır.

Mobil uygulamalar artık hayatı pratikleştirmektedir. Akıllı telefonlar sayesinde oyunlar, sosyal ağlar, hava durumu, navigasyon, fotoğrafçılık ve sayılabilecek birçok uygulama ile tek bir tıkla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu bağlamda Grifa, işlerin yaratıcılık kısmıyla ilgilenerek hedefe ulaşmak için reklamları kullanır.

Akıllı telefonların bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebi, içerisine yüklenen birbirinden eğlenceli ve hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalardır. Mobil uygulamaların görsel tasarımı, hızlı çalışmaası, içeriği, kolay kullanılır olması ve gerçekten işe yarar olması, kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Grifa, kaliteli görünürlüğü yakalamak için markayı doğru bir şekilde yönlendirir.

Mobil uygulama yazılımının kalitesi oldukça önemlidir. Bu uygulamalar firmanın isteğine bağlı olarak ücretli ya da ücretsiz olabilmektedir. İstediğiniz uygulamayı mobil cihazınıza indirme işlemi yaparak kullanabilir, istenilmediği takdirde bu işlem iptal edilebilir. Ücretli bir uygulama tercih ettiyseniz kartınız ile ödeme yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Ücretsiz uygulamada, örneğin WhatsApp gibi bir uygulamayı internet bağlantınız üzerinden sınırsız olarak kullanmanız mümkündür. Bazı uygulamalar çok az miktarda aylık ya da yıllık ücrete tabidirler.

Yazılım Ve Mobil Uygulama Neden Önemli?

Akıllı telefonlar herkesin elinde mevcut durumda. Firmalar artık mobil uygulamalarla yakından ilgilenmektedir. Alıcı her an firma ile ilgili bilgiye çok hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak ister. Ayrıca firmalar ve müşteri arasındaki bağlantı bu yolla daha da güçlenir. Daha fazla tanınmak isteyen firmalar, kaliteli bir yazılım ve mobil uygulamaların avantajlarını kullanmalıdırlar. Grifa, deneyimli uygulama geliştirici ve tasarımcı ekibiyle projeler geliştirerek reklam, sosyal ağ, mobil pazarlama gibi birçok dalda hizmet verir.

Mobil Uygulama Platformu
Mobil uygulamada firma ile müşteri arasındaki iletişimi güçlendirmek amaçlanır. Ürünler, kampanyalar, ürün hakkındaki tüm bilgiler e-posta ile giriş yapan alıcılara zaman zaman sunulmakta, her an müşteriyi bilgilendirebilmektedir.