Rahat Edin

Sindirim Sistemine Yardımcı
Laksatif Etkili Çiğnenebilir Pastil

SATIN AL Videoyu İzle
laxatin
laxatin

Rahat Edin

Sindirim Sistemine Yardımcı
Laksatif Etkili Çiğnenebilir Pastil

SATIN AL Videoyu İzle
single-product
single-product

15.14

mg

Hibiskus

378.4

mg

İnülin

1.51

mg

Rezene

3.63

mg

Zencefil

Hibiskus

Sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek olur ve hazımsızlık, gaz sancısı gibi problemlerinizin hızla çözülmesini sağlar. Bağırsak hareketlerini arttırarak sindirim sistemi sorunlarınıza iyi gelir, böylelikle sizde rahat edersiniz.

İnülin

Önemli bir prebiyotiktir, sindirim sistemi üzerindeki sorunlarınız için inülin kullanabilirsiniz. Bağırsaktaki faydalı bakterilerin sayısını artırarak şişkinliğinizi azaltır ve kabızlık sorununuza iyi gelir. Ayrıca midenin boşalma süresini uzattığı ve beyindeki iştah sinyallerini baskıladığı için daha az yiyerek formunuzu korumanıza da yardımcı olur.


Laxatin

Rezene

Kullanım alanı oldukça geniştir, mide ekşimesi, bağırsak gazı ve şişkinlik gibi sindirim rahatsızlığı sorunlarınıza çözüm sağlayabilir, sindirim sağlığınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca reflü, ishal, kabızlık ve ülseratif kolit tedavisinde de fayda sağlayabilirsiniz.


Zencefil

Hazımsızlık ve mide şişkinliği sorunlarınız için birebirdir. Mide ağrısına ve mide bulantısına karşı etkili bir çözüm sunar. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını giderir. Ayrıca bağırsaklardaki düz kasları rahatlatıp, yiyeceklerin bağırsaklar boyunca hareket etmesini sağlayarak kabızlığı da önler.

 • real man

  Rahat Edin

  Sindirimin insan sağlığı için öneminin bilincinde, sizler için özel olarak geliştirdiğimiz laxatin ile sindirim sorunlarınızla başa çıkarak rahat edersiniz.

 • real man

  Kolay Çiğnenebilir Form ve Mükemmel Tat

  Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen formu sayesinde kolayca çiğnenebilir, dişlere yapışmaz ve zarar vermez. Bitkisel içerikli tatlara ilave olarak doğal kayısı ve incir aroması ile damağınızda mükemmel bir tat bırakır.

 • real man

  Şeker, Glüten ve Palm Yağı Yok

  Laxatin'in formülünde şeker, glüten veya palm yağı yoktur. Bitkisel içeriğe sahip olup içerisinde size zarar verebilecek herhangi bir katkı maddesi yer almamaktadır.

 • real man

  Özel Ambalaj

  Blister ambalaj, hava almasını engeller ve laxatin'i her kullanımda taze olarak tüketmenizi sağlar.

previous
next
Hibiskus

Hibiskus (Bamya Çiçeği) Ekstresi15,14 mg

Vücut dokuları ve hücrelerde bulunan serbest radikalleri nötralize ederek vücudun hastalıklara karşı korunmasına yardım eder. Şişkinlik ve bağırsakta oluşan gazın alınmasına yardımcı olurken vücuttaki ödemin atılmasına da katkı sağlar. Ayrıca duygu durumunu iyileştirmekte faydalıdır.

Hindistan Cevizi

Hindistan Cevizi Yağı 4,54 mg

Hızlı sindirime, sindirim ve bağırsak bozuklukları ile ilişkili diğer belirtilerin azaltılmasına katkı sağlar. İçeriğindeki diyet lifi besinlerin ve minerallerin emilimini destekler. Ayrıca kusma ve mide bulantısı belirtilerinin etkisini de azaltır.

incir

İncir Ekstresi1,51 mg

Yüksek besin değerine sahip olmakla birlikte A, E, D ve K vitaminlerini içeren bir lif deposudur. Sindirim sorunları ve hazımsızlığa iyi gelerek mide ağrısı ve ülser gibi rahatsızlıkların iyileşme sürecini hızlandırır.

inulin

İnülin378,4 mg

Metabolizma için önemli bir prebiyotiktir. Bağırsaklardaki bifidobakterinin gelişimini uyararak sağlıklı bir sindirim yapılmasına katkı sağlar.

karanfil

Karanfil Yağı1,51 mg

Karanfil, sindirim enzimlerinin salgılanmasını uyararak sindirimi iyileştirir. Şişkinliği, gastriti, hazımsızlığı ve mide bulantısını azaltmaya yardımcı olur. Ülser ve gastrit oluşumunu önler. Ayrıca bir dizi hastalık yapan mikroba karşı antibakteriyel özellik taşır.

rezene

Zencefil Ekstresi 1,51 mg

Çok miktarda diyet lifi içermektedir ve bu liflerin en önemli özelliği sindirim sistemine çok faydalı olmasıdır. Enerji reaksiyonunu mümkün kılarak gıdaların hızlı bir şekilde moleküllere bölünmelerini sağlar ve vücutta sindirimi kolaylaştırır. Böylece bağırsakların doğru bir şekilde çalışmasını destekleyerek sindirim sistemine katkı sağlar. Ayrıca bağırsak florasının korunmasına da yardımcı olur.

zencefil

Zencefil Ekstresi 3,63 mg

İçerisinde bulunan gingerol ve antienflamatuar maddeleri ile midede oluşan gazın giderilmesi ve vücuttaki ödemin atılmasına katkı sağlarken mide bulantısı ve kusma rahatsızlığına da iyi gelir.

image

Green Coffee Extract 90 mg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidu nt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper.

LaxatinLaxatin Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylıdır

İçeriğinde en kaliteli bitkisel ekstreler kullanılarak üretilmektedir

Kidmins Beta GlukanSeçkin Eczanelerde

Laxatin seçkin eczanelerde satılmaktadır. Lütfen eczacınızdan talep ediniz.