Güney Afrika Dil Okulları

Acı dolu bir geçmişe sahip Güney Afrika, nefes kesici doğal olaylara ev sahipliği yapar. 

Bölgede olan altın ve elmas keşifleri ile İngilizlerin dikkatini çeken bu ülkede birçok savaş meydana gelmiştir. Halkın bağımsızlık mücadelesi yıllarca sürmüş ve bu çabalar 1962 yılında başarıya ulaşmıştır. Irkçılık probleminin de yaşandığı ülkede, 1990 yılında gerçekleşen büyük devrim ile Nelson Mandela’nın hapis hayatı sona ermiş ve ülkede yapılan ilk demokratik seçimde Nelson Mandela Başkanlığa seçilmiştir.

Uygun maliyetli dil eğitimi  

Güney Afrika‘da dil eğitimi almak isteyen adaylar için Levant Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öncelikle bir ihtiyaç analizi yaptıktan sonra, kişi için en uygun okul ve konaklama seçeneklerini belirler. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL, İş İngilizcesi, Executive English gibi farklı program içeriklerini sizinle paylaşır.

Güney Afrika dil eğitiminde A-Z’ye tüm süreç hızlı bir şekilde organize edilir ve bir aydan daha uzun süreli gitmek isteyen adaylar için vize danışmanlık hizmeti sunulur.

Karakterinize, beklentilerinize ve bütçenize en uygun şehir ve okul seçeneklerinin belirlenebilmesi için bilgi formunu doldurabilir veya Nişantaşı ofisimizi randevu alarak ziyarete gelebilirsiniz.