Yurtdışı Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

Levant Education Group bünyesinde faaliyet gösteren Levant Yurtdışı eğitim ile İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada, Hollanda, Almanya, Avustralya ve Yeni Zelanda’da lisans, yüksek lisans ( master ) ve doktora başvurularına güvenli ve hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

İngiliz Levant Education Group bünyesinde faaliyet gösteren Levant Yurtdışı eğitimin deneyimli ve konusunda uzman kadrosu akademik geçmişiniz, kariyer hedefleriniz ve kişiliğinizi göz önünde bulundurarak size  en uygun ülke, üniversite ve program seçiminde yol gösterir, A-Z’ye tüm işlemlerinizi organize eder. En doğru ve güncel bilgileri sağlayarak, hızlı ve profesyonel bir şekilde yurtdışı üniversite başvurularınızı gerçekleştirir. Üstelik aynı anda birkaç farklı ülkeye tek bir adresten başvuru yapmanızı sağlar.

A Level, Foundation gibi üniversite hazırlık programları, her türlü lisans , yüksek lisans (master) ve doktora seçenekleri,  ihtiyaç duyulduğu takdirde dil ve IELTS/TOEFL hazırlık programları  konusunda da  sizi adım adım yönlendirir ve özgeçmişinize gururla yazacağınız üniversitelere yerleştirir.

Levant  ile yurtdışı üniversite  programlarına başvurunun avantajları:

  1. Uzman danışmanlar sayesinde en güncel ve doğru bilgiye ulaşırsınız.
  2. Akademik geçmişiniz, kişiliğiniz ve kariyer hedeflerinize uygun  başvurabileceğiniz en iyi üniversitelerin listesine sahip olursunuz.
  3. Eksiksiz, zamanında ve doğru başvuru ile telafisi güç zaman kayıplarını önlersiniz.
  4. Üniversitelerden kabul mektuplarınız size ulaştırılır.
  5. Uzman ve deneyimli ekip sayesinde sorunsuz bir şekilde vize başvurusu yaparsınız
  6. Konaklama , oryantasyon haftası , sağlık sigortası gibi detayları sizin adınıza organize edilir.

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve geleceğinize yön vermek için, yurtdışı üniveriste eğtimi  uzmanı Levant ile randevunuzu hemen alın.