İngiltere Yaz Okulları

İngiltere yaz okulu seçeneklerinde, 7-17 yaş arası çocuklarınızın güvenle gidebileceği kaliteli yaz okullarımızda ingilizce dil eğitiminin yanı sıra, IELTS Sınavına Hazırlık, Akademik İngilizce, Aile ve Çocuk yaz okulu ( +3 yaş) , Spor yaz okulları (basketbol, futbol, tenis, golf, binicilik, yüzme, vb) , Computer / IT yaz okulu ve lise derslerinin sunulduğu enrichment programlarının detaylarını Nişantaşı ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Neden İngiltere'de Yaz Okulu Tercih Etmelisiniz?

  • Oxford, Cambridge, King's College London , UCL gibi ve ünlü İngiliz yatılı liselerinin muhteşem kampüsleri içerisinde çocuğunuz kaliteli bir eğitim alır.
  • Yurtdışı yaz okulu denilince akla gelen en popüler ülkelerin başında gelir, İngiltere yaz okulu programları güvenlidir.
  • Çocuklarınız İngilizce dil becerilerini eğlenerek geliştirirken, aynı zamanda tenis, furbol, golf, binicilik, yelkenli gibi spor aktivitelerinide profesyonel koçlar eşliğinde geliştirir.
  • İngiltere yaz okulu özellikle İngiltere'de üniversite eğitimine devam edecek öğrenciler için idealdir. Bu yaz çocuğunuza unutulmaz bir yaz okulu deneyimi hediye edin, dünyayı keşfetsin!