main-product

Mucizeni Artır

Anne Sütünü Artırmaya Yardımcı
Çiğnenebilir Pastil

SATIN AL Videoyu İzle
single-product
single-product

36.95

mg

Arpa Maltı

18.47

mg

Çemen Otu

7.39

mg

Rezene

9.61

mg

Roybos

Arpa Maltı

Bitkisel proteinler, B grubu vitaminleri, özellikle folik asit ve mineraller açısından zengin bir besin kaynağı olan arpa maltı ile emzirme döneminizde bebeğinize zengin temel besin maddelerinden oluşan bir anne sütü sunumuna olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca hem ishali hem de kabızlığı engellemeye yardımcı olacağından emzirme döneminizi rahat geçirebilirsiniz.

Çemen Otu

Anne sütü üretimini artırmaya yardımcı olan bir bitkidir. İçeriğinde bulunan yüksek miktarda diosgenin ile üretilen süt miktarını doğal yollarla arttırabilirsiniz. Aynı zamanda içerdiği magnezyum ve süt kalitesini arttırmaya yardımcı olan birçok önemli vitamin ile bebeğinizin sağlıklı gelişimine destek olabilirsiniz. Ayrıca lohusa dönemindeki sorunları hafifletmek ve bu dönemi daha huzurlu bir şekilde geçirmek için idealdir.

products model

Rezene

Östrojen hormonunu uyaran ve süt artırıcı özelliğine sahip olan rezene ile vücudunuzda daha fazla süt üretilmesini sağlayabilirsiniz. Sodyum ve potasyum mineralleri açısından zengin olması sebebiyle vücut sıvınızı dengelemenize yardımcı olur. Antioksidan ve C vitamini içeriğiyle bağışıklık sistemini güçlendirerek hem sizi hem de bebeğinizi hastalıklara yakalanmaktan korur. Ayrıca bebeğinizin gaz sancılarının azaltılmasına destek olarak daha iyi bir uyku düzeninin oluşmasına da katkı sağlar.

Roybos

Geleneksel olarak bebeklerde kolik tedavisinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda hazımsızlık, mide yanması, bulantı ve kusma gibi sindirim sorunlarına karşı popüler olarak tercih edilen doğal bir bitkidir. Hem sizin hem de bebeğinizin sindirim ile ilgili sorunlarını düzenlemekte faydalı olacaktır.

 • Mucizeni Artır

  Mucizenizi Artırın

  Anne sütü bir mucizedir ve her damlası bebeğiniz için değerlidir. Lütfen bebeğinizi iki yaşına kadar emzirmeye çalışınız.

 • Kolay Çiğnenebilir Form ve Mükemmel Tat

  Kolay Çiğnenebilir Form ve Mükemmel Tat

  Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen formu sayesinde kolayca çiğnenebilir, dişlere yapışmaz ve zarar vermez. İçeriğindeki bitkisel lezzetlere ek olarak tarçın ve vanilya ile özel olarak tatlandırılmıştır. Lütfen her kullanım sonrasında bir bardak su içiniz.

 • Şeker, Glüten ve Palm Yağı Yok

  Şeker, Glüten ve Palm Yağı Yok

  Milxwell'in formülünde şeker, glüten veya palm yağı yoktur. Bitkisel içeriğe sahip olup içeriğinde size veya bebeğinize zarar verebilecek herhangi bir madde yer almamaktadır.

 • real man

  Özel Ambalaj

  Blister ambalaj, hava almasını engeller ve milxwell'i her kullanımda taze olarak tüketmenizi sağlar.

previous
next
Anason

Anason Yağı1,85 mg

Hamile ve emziren anneler için birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle anne sütünü artırmada, normal adet görmede ve ağrıyı azaltmada önemli ölçüde katkı sağlar.

Arpa Maltı

Arpa Maltı 36,95 mg

Karbonhidratlar, vitamin B kompleksi, mineraller ve beta glukan bakımından zengindir. Süt artırımına katkı sağlarken bebeğin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin alımında da rol oynar.

Vitamin C

Vitamin C 29,56 mg

Suda çözünen bir vitamindir, süt üretimine ve artırımına katkı sağlar. Stres ve baskı altında vücudu destekler. Bağışıklık sistemini korur, enfeksiyon ve hastalıklardan uzak kalınmasına yardımcı olur.

Çemen Otu

Çemen Otu 18,47 mg

Tohumunun içerisinde bulunan yapılar (diosgenin) süt üretilmesini çoğaltan hormonların sentezini artırır. %50 müsilaj içerir, bu da anne sütünü artırır. Ayrıca vitamin ve protein içeriği ile besleyici destektir.

Isırgan

Isırgan 36,95 mg

Bileşiminde bulunan A, B1, B6, B12, C ve K vitaminleri; silisyum, çinko, manganez protein ve mineralleri sayesinde anne sütü için gerekli olan temel besleyici elementleri sağlayarak anne sütünü artırmaya yardımcıdır.

Karanfil

Karanfil0,55 mg

İçinde bulunan antiseptik özellik sayesinde mikrop öldürücü özelliğe sahiptir. Ayrıca şişkinlik, mide rahatsızlığı, dispepsi ve bulantıyı azaltmak için de oldukça faydalıdır.

Keçi Sedefotu

Keçi Sedefotu 5,54 mg

İçerdiği galeginin sayesinde meme ve süt kanallarının gelişimine katkı sağlayarak süt salgılanmasının artmasına etki eder. Süt üretimi %50 oranında arttırabilecek güçlü bir etkiye sahiptir.

image

Rezene 7,39 mg

Östrojen hormonunu uyarıcıdır, bu da anne vücudundaki süt üretiminin artmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra bebeklerde sıklıkla görülen gaz ve ödem gibi sorunların giderilmesine de katkı sağlar.

Roybos

Roybos 9,61 mg

Mutluluk hormonu "serotonin" üzerindeki olumlu etkisi ile emziren annelerin rahatlamasını ve mutlu hissetmesini sağlar. Yüksek antioksidan etkisiyle hücrelerin yenilenmesini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekler. Ayrıca kolik bebeklerin rahatlamasına da yardımcı olur.

Kidmins Beta GlukanMilxwell Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylıdır

Mixwell
İsviçre
Vitamin Enstitüsü
Onaylıdır

İçeriğinde en kaliteli bitkisel ekstraklar ve vitaminler kullanılarak üretilmektedir.

Kidmins Beta GlukanSeçkin Eczanelerde

milxwell seçkin eczanelerde satılmaktadır. Lütfen eczacınızdan talep ediniz.